The Single Best Strategy To Use For Sekso pozos

Sukryžiuotos kojos arba lotosas. Ši poza viena intymiausių emociškai. Jos metu vyras sėdi sukryžiavęs kojas taip, kaip įprasta jogos lotoso

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 fulfilledų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra eighteen metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.

Vis dar yra daug drėgmės ir šilumos, tačiau pojūtis sutelkiamas į mažiau jautrią užpakalinę varpos dalį, o ne į priekinę varpos dalį ir galvutę, iš kur kyla didžiausia orgazmo stimuliacija.

„Jums gulint ant nugaros, jūsų partneris turėtų atsigulti ant šono ir pasisukti į jus. Abi savo kojas padėkite ant jo klubų ir šlaunų, sukurdama tiltelio iliuziją“, - aiškino Dorianas Solotas.

Turėkite omenyje, kad Internet po tokio pasiruošimo jūsų spouseė pasieks orgazmą vidutiniškai po twenty minučių. Tad pasirūpinkite savo komfortu.

Kaip tai atlikti: Atsiklaupkite kaip „Šuniuko“ poza, tačiau įsitaisykite ant lovos krašto. Lai jūsų vyras prieina iš nugaros ir įsiskverbia. Tai bus malonus paprastos pozos paįvairinimas.

Dauguma žmonių niekada nepagalvoja išbandyti šią “išviršinio sekso” sortą, tačiau ji gali būti dievo dovana vyrams, kurie for every greitai baigia.

Praktinis patarimas, jeigu bijote, kad varpa pateks giliai į gerklę: pakelkite liežuvio galiuką prie gomurio, ir taip „užTelevisionėrę kelią“ galite glamonėti varpą burna be jokios baimės.

Kokia esate lovoje: Esate energinga ir išradinga – du dalykai, garantuojantys nuostabias išdykėliškas sesijas! Jei norite praplėsti savo sekso pozų biblioteką, siūlome jums „Plūgo“ pozą.

Ši poza leidžia jums kontroliuoti įskverbties kampą ir gylį. Sėdima poza taip pat tinkama ilgai trunkančiam seksui.

Nepasitenkinimas savo išvaizda ir kūnu lytinį aktą paverčia ne tik gana nepatogiu, bet ir gana nuobodžiu.

„Partneris turėtų suteikti spaudimą, kurio dėka jūs galite pagalve stimuliuoti klitorį. Nebijokite papasakoti savo partneriui, kuris tuo metu yra jumyse, kaip to pasiekti. Taip pat šiam reikalui nerekomenduojama naudoti gražios pagalvės.“

poza. Nors pozoje, kai abu partneriai guli šonu ir vyras prie moters prisiglaudęs iš Sekso pozos nugaros, ir nėra akių kontakto, ji labai intymi, nes vyras prie associateės priglunda visu kūnu.

Viena iš populiariausių pozų norint pastoti – moteris apačioje. Dar viena poza, tinkanti šiam tikslui, kai vyras būna už nugaros, o ši guli ant šono arba klūpo ant kelių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *